×

Szanowni klienci, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników informujemy, że przeprowadzamy zajęcia ON-LINE z zakresu uprawnień SEP (G1, G2 i G3) oraz F-GAZÓW. Zapraszamy do zapisów!

Grupa Silesia - szkolenia wraz z egzaminem dla elektryków, serwisantów, palaczy kotłów, monterów, instalatorów

Kontakt

GRUPA SILESIA SP. Z O.O.
41-902 Bytom, ul. Siemianowicka 16

Marek Jagodziński- Dyrektor

tel. 509 012 012
tel./fax: 32 271 35 64
marek.j@grupasilesia.com.pl

Alicja Drosz - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 534 333 181

alicja.drosz@grupasilesia.com.pl

Roksana Garkowienko - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 534 333 361

roksana.garkowienko@grupasilesia.com.pl

Agata Kupczak - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 531 333 639

agata.kupczak@grupasilesia.com.pl

Żaneta Wiszniewska - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 531 333 441

zaneta.wiszniewska@grupasilesia.com.pl

Leszek Kubicius - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 535 333 632

leszek.kubicius@kursyzawodowe.pl

Tomasz Lechowski- szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 790 800 173

tomasz.lechowski@grupasilesia.com.pl

Igor Smacki - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 535 333 391

igor.smacki@kursyzawodowe.pl

Agnieszka Krzyżankiewicz  - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 531 333 663

aga.krzyzankiewicz@kursyzawodowe.pl

Małgorzata Majerska  - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 531 333 551

malgorzata.majerska@kursyzawodowe.pl

Katarzyna Rozanka  - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 888 817 777

katarzyna.rozanka@kursyzawodowe.pl

Patrycja Łukawska  - szkolenia SEP, kurs F-gazy

tel. 531 333 739

patrycja.lukawska@kursyzawodowe.pl


 

 

Mapa dojazdu


Formularz kontaktowy

 


Mapa dojazdu